top of page

Eesti Agritehnika OÜ on asutatud 2015. aasta detsembris.

Eesti Agritehnika eesmärk on pakkuda kohalikele põllumajandustootjatele ja teenusepakkujatele parimaid masinaid, mis tänapäeva globaalsel turul pakkuda on.
Oleme tooteportfelli valikul rõhku pannud professionaalsetele ja innovatiivsetele masinatele ja lahendustele. Põllumajanduses on tendents, et masinad lähevad järjest suuremaks, võimsamaks ja efektiivsemaks. Eesti keskmine põllumajandustootja ei ole selles suhtes erand, vastupidi - keskmisel Eesti põllumehel on koguni kuus korda rohkem haritavat maad kui on Euroopa Liidu keskmine näitaja. Vastavalt sellele oleme valinud ka kaubamärgid, mida nüüd ka Eesti turul laiemalt tutvustada.

Traktorite koha pealt oleme rõhuasetuse pannud suurtele "kanadalastele" ehk Versatile´ ile, mis näitab naaberriikides Lätis ja Leedus juba väga häid müüginumbreid ja laitmatut vastupidavust. Kasutab ju ka näiteks Läti suurim põllumajandusettevõte oma masinapargis koguni viite Versatile traktorit. Lindner seevastu traktor neile, kes peavad oluliseks masina väga kõrget järelturuväärtust, uskumatut töökindlust ja oskavad väärtustada Austria kvaliteeti. Lindner - traktor väiksemale tootjale aastakümneteks!
Eesolevalt kodulehelt leiate väga informatiivset materjali kogu meie poolt esindatavate masinate ja seadmete kohta. Väärt masina leiab nii loomapidaja, teraviljakasvataja kui ka muudes põllumajanduse sektorites tegevad ettevõtted.

Meie kollektiivi eesmärk on pakkuda kohalikule põllumehele väärt masin koos laitmatu järelteenindusega. Ei maga meie klient rahuliku südamega, ei maga ka meie.
Oleme tihedas suhtluses tootjatehastega. Hooldemehed on läbinud tehastes ettenähtud koolitused. Kui me ei peaks kiirel ajal igale poole jõudma - see ei ole probleem. Selleks puhuks on meil ka hoolduspartnerid, kel parim saadaolev tehniline võimekus ja teadmised masinate järelhoolduseks ja remondiks.

Eesti Agritehnika OÜ

Firmast

bottom of page