top of page
Laadimisteod

Tutvustavad videod

Tooted

CanAgro toodab teravilja käitlemise süsteeme: viljateod, ventileerimiskruvid ja püstakud kui ka puhtimis-seadmed.

Tehas asub Saksamaal Emlebenis ning tegemist on perefirmaga. Kogemust selles vallas on rohkem kui 25 aastat. Ettevõtte rajaja Wolfgang Kaiser pidas Kanadas farmi. Kanadast naastes nägi, et Euroopas ei ole saadaval selliseid võimsaid teravilja transportööre mis olid levinud Kanadas ja USAs. 1987. aastal hakati edukalt importima sealseid suure tootlikkusega teravilju tigusid Saksamaa turu jaoks. Seoseid Kanadaga võib leida ka ettevõtte nimest.

1990-ndatel hakati juba ka ise tootmisega tegelema ning aastakümnete pikkust kogemust omades töötati välja Euroopa turu jaoks sobilikud seadmed.

CanAgro tootevalikus on statsionaarsed teraviljateod, mobiilsed teod, kui ka ümberlaadimisteod haagistele ning ventileerimislahendused. Ettevõte on väga paindlik ning teeb kliendi soovide järgi vajadusel ka täpselt selliseid lahendusi nagu vaja. Küsige lisainfot, saatke olemasolevate külvikute ja haagiste andmed ning tehakse vastav lahendus.

CanAgro teeb koostööd selliste tuntud külvikute tootjatega nagu Väderstad, Lemken, Kuhn, Amazone, Pöttinger jpt - valmistades külvikutele sobiliku laadimisteo.

CanAgro võimaldab muuta tavalise kallurhaagise ümberlaadimishaagiseks, mis märgatavalt muudab saagikoristamise ja transpordi efektiivsemaks.

Mobiilsed ja ümberlaadimisteod
Ventileerimis-püstakud ja kruvid
Teravilja sorteerid
bottom of page